• 1
  • 2

 

Czuwaj druhu i druhno zastępowa! Chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić Cię na biwak zastępowych, który odbędzie się w terminie 28-29 marca z Ostrowie Wielkopolskim. W programie spotkania podsumowanie projektu, zajęcia integracyjne, zastrzyk motywacji oraz niespodzianka. Spędź odrobinę czasu w gronie brązowych sznurów i przeżyj ostatnią, w drugiej edycji Misji Z, przygodę! Jeśli chcesz wziąć udział w biwaku wyślij e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i napisz nam swoje imię i nazwisko oraz nazwę zastępu, któremu przewodzisz, a my wyślemy Ci dokładne informacje dotyczące biwaku. Bardzo chcielibyśmy spotkać się z Wami wszystkimi! Czekamy na Twoje zgłoszenie do 28 lutego 2014 roku, - Paula, Magda, Borys oraz Jurek.

Dziękujemy za udział w październikowym wyzwaniu wszystkim, którzy się podjęli. Już już jest kolejne zadanie - zapraszamy do odnalezienia go w odpowiednich zakładkach. Mamy nadzieję, że jesteście gotowi na kolejną porcję ambitnej przygody. Czekamy na Wasze raporty, trzymamy kciuki - sztab MZ. PS W razie pytań, kłopotów i wątpliwości piszcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

{youtube}OKZ_oTnn3iY{/youtube}

                Mamy nadzieję, że wrzesień wystarczył Wam na to, żeby się rozkręcić i przygotować na nowy rok pełen harcerskich przygód. Czekamy na Was z propozycją nie do odrzucenia – zapraszamy do drugiej edycji naszej wspólnej Misji Z. Tym razem wyruszymy w podróż przez wieki i podszkolimy ważne dla dobrego zastępu umiejętności…

 

                Druga edycja Misji Z „Wehikuł czasu” nieco różni się od pierwszej, zatem poczytajcie regulamin i czekajcie na pierwszą misję, która rozpocznie się – to się akurat nie zmieniło – 1 października.

                                                                                                             

Czuwaj.

 

 

                                                                                                              

Partnerzy 

 

R O H i S

 

Kontakt

Komenda Hufca ZHP Ostrów Wielkopolski
ul. Staszica 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Polska
tel. +48 62 736-55-84,

NIP: 778-14-40-251,

Santander Bank Polska S.A.

63 1090 1160 0000 0000 1600 9491

Dane do faktury :
ZHP Chorągiew Wielkopolska - Hufiec Ostrów Wlkp.
ul. św. Marcin 80/82
61-809 Poznań
NIP 778-144-02-51