• 1
  • 2

Trzy siatki maskujące dla ostrowskiego Hufca ZHP przekazała prezydent Beata Klimek podczas Noworocznego Spotkania Instruktorów. To podziękowanie za dobrą współpracę pomiędzy miastem i ostrowskimi harcerzami. Podczas spotkania prezydent złożyła także gratulacje na ręce Zbysława Jeżewskiego, który niedawno obchodził 60-lecie służby w ZHP.

- Służba to bardzo ważne słowo dla harcerza - mówiła prezydent Beata Klimek. - Pełnić służbę to znaczy być dla innych – stać na straży ważnych dla społeczeństwa idei i wartości. Pomimo zmian zachodzących we współczesnym świecie, wciąż istnieje potrzeba kształtowania w młodych ludziach szacunku do drugiego człowieka oraz budowania dumy z polskiej historii. Swoim doświadczeniem i wieloletnim przywiązaniem do tych wartości daje Druh najlepszy przykład młodemu pokoleniu.

Druh hm. Zbysław Jeżewski przekazał natomiast na ręce prezydent Beaty Klimek okolicznościową statuetkę jako podziękowanie za współpracę z Komisją Historyczną ostrowskiego Hufca ZHP.

Na ręce komendanta Hufca ZHP Ostrów Wielkopolski prezydent przekazała upominek - 3 siatki maskujące o wielkości 6x6 m każda, które mają trafić na ostrowską Stanicę Harcerską "Zielona Polana". W ten sposób miasto podziękowało harcerzom za współpracę i pomoc w organizacji wielu miejskich przedsięwzięć.

 

Partnerzy 

World Scout Jamboree

Kontakt

Komenda Hufca ZHP Ostrów Wielkopolski
ul. Staszica 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Polska
tel. +48 62 736-55-84,

NIP: 778-14-40-251,

Santander Bank Polska S.A.

63 1090 1160 0000 0000 1600 9491

Dane do faktury :
ZHP Chorągiew Wielkopolska - Hufiec Ostrów Wlkp.
ul. św. Marcin 80/82
61-809 Poznań
NIP 778-144-02-51