• 1
  • 2

Magiczne Jordanki

Dzień Dziecka jest najodpowiedniejszym momentem na podziękowanie, docenienie i sprawienie radości naszym pociechom. Harcerze Hufca Ostrowa Wielkopolskiego oraz ostrowska sieć sklepów ŻABKA postanowili zapewnić dzieciakom z okazji tego święta wiele atrakcji. 3 czerwca na ostrowskich Ogródkach Jordanowskich w godzinach 12:00 - 18:00 została stworzona magiczna kraina dla każdego, kto czuje się dzieckiem. Koordynator imprezy - Damian Grzegorczyk zapytany o to, jaka atrakcja jego zdaniem sprawiła najwięcej radości uczestnikom, odpowiada: - Na pewno wyróżnił się Pan Pikuś, za którym podążały tłumy uśmiechniętych dzieci, żeby zrobić sobie z nim zdjęcie czy zostać obdarowanym słodkościami. Drugą atrakcją cieszącą się dużym zainteresowaniem była trampolina, która zawsze sprawia wiele radość najmłodszym. W tym dniu na placu zabaw przy ulicy Piłsudskiego poza trampoliną i zdjęciem z Panem Pikusiem oraz Żabą można było przyłączyć swój wagonik do pociągu marzeń, stworzyć arcydzieło niczym Picasso za pomocą piłeczek pingpongowych, sprawdzić swoją równowagę na taśmie Gibon, pobawić się kolorową Klanzą, wziąć udział w konkursie na najdalszy rzut żabą, wystąpić na scenie, skosztować wiele słodyczy i żurek z kuchni polowej prosto z planu filmowego "Czterej pancerni i pies" czy pomóc w tworzeniu wielkiego, kolorowego obrazu. - O 17 wielki punk kulminacyjny! Około 160 osób stworzyło największy uśmiech w historii miasta Ostrowa Wielkopolskiego - opowiada Damian Grzegorczyk. Na propozycje stworzenia wielkiej uśmiechniętej buzi odpowiedzieli zarówno duzi, jak i mali. Organizatorzy marzą, aby w przyszłym roku liczba osób biorących udział w tym happeningu była, co najmniej podwojona. Impreza nie odbyłaby się, gdyby nie pomoc Urzędu Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, dzięki któremu wstęp oraz korzystanie ze wszystkich atrakcji było darmowe.

 

 

Partnerzy 

 

R O H i S

 

Kontakt

Komenda Hufca ZHP Ostrów Wielkopolski
ul. Staszica 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Polska
tel. +48 62 736-55-84,

NIP: 778-14-40-251,

Santander Bank Polska S.A.

63 1090 1160 0000 0000 1600 9491

Dane do faktury :
ZHP Chorągiew Wielkopolska - Hufiec Ostrów Wlkp.
ul. św. Marcin 80/82
61-809 Poznań
NIP 778-144-02-51